O NÁS

Jsme

RODINNÁ ÚČETNÍ FIRMA

otec a syn

Jmenuji se Radek Muchna. V roce 1991 jsem vystudoval Obchodní akademii v Českých Budějovicích a od roku 1996 zpracovávám svým klientům účetnictví a daně.

V roce 2019 se ke mně, po dokončení vysoké školy, přidal můj syn Radek, který se plně zapojil do zpracování účetnictví a daní našich klientů.

Zkraje roku 2024 jsme společně se synem založili společnost pod názvem Účetnictví RM a syn, s.r.o., abychom vystupovali pod jednotnou značkou a sjednotili naše zkušenosti.

Proč zvolit právě nás?

  1. Zakládáme si na neformální a především přátelské atmosféře, díky které se všemi našimi klienty navazujeme dlouholetou spolupráci.
  2. Dlouhodobě spolupracujeme s několika daňovými poradci a auditorem.
  3. V rámci moderních technologií dokážeme vést účetnictví na dálku, tzv. online bez osobního styku.
  4. Pro práci využíváme účetní software MRP-K/S, datové schránky, portály státní správy a jiné moderní technologické postupy v oboru účetnictví a daní, a i nově vznikající umělé inteligence.

Našimi klienty jsou jak menší živnostníci, tak i velké firmy, které čítají mnohdy desítky zaměstnanců a rozsahem pokrývají celou ČR.

Zaručujeme poskytnutí spolehlivých, kvalitních a efektivních služeb s individuálním přístupem jak pro malé živnostníky, tak i pro velké firmy, které deklarujeme 28letou praxí v oboru.